Advisering en verkoop:
Wij zijn maandags tot vrijdags vanaf 7:00 uur tot 22:00 uur
en zaterdags vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur
voor U toegankelijk: Tel. +49 (0) 26 83 - 97 99 0
 

Onze nieuwe openingstijden

Limora Oldtimer GmbH & Co. KG

 

 
Centraal magazijn
Industriepark Nord 21
D - 53567 Buchholz
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Limora@Limora.com
 
Openingstijden:
Maandag - Vrijdag:
Zaterdag:
8.00 - 18.30
9.00 - 18.00
 

 
Stuttgart  Logo Motorworld Stuttgart
Graf-Zeppelin-Platz 1
(Wolfgang-Brumme-Allee)
D - 71034 Böblingen
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Stuttgart@Limora.com
 
Openingstijden:
Dinsdag- Vrijdag:
Zaterdag:
10.00 - 18.00
10.00 - 16.00
Zondag, Maandag:
gesloten
 

 
Aachen
Feldstraße 41
D - 52070 Aachen
Telefoon +49 (0) 2 41 - 55 93 90
+49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Aachen@Limora.com
 
Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag:
Zaterdag:
7:00 - 18:30
8:00 - 22:00
7:00 - 18:30
8:00 - 18:30
8:00 - 18:30
9:00 - 16:00
 

 
Berlin  Classic Remise
Wiebestraße 36-37
D - 10553 Berlin
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Berlin@Limora.com
 
Openingstijden:
Maandag - Vrijdag: 10.00 - 17.30
Zaterdag: 10.00 - 15.00
 

 
Düsseldorf  Classic Remise
Harffstraße 110a
D - 40591 Düsseldorf
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Duesseldorf@Limora.com
 
Openingstijden:
Maandag - Vrijdag:
Zaterdag:
Zondag:

10.00 - 19.00
10.00 - 18.00
10:00 - 18.00

 

 
Frankfurt
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Frankfurt@Limora.com
 

 
Hamburg
Hauptstraße 49 / Blankeneser Chaussee 
D - 22869 Hamburg-Schenefeld
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Hamburg@Limora.com
 
Openingstijden:
Maandag - Vrijdag:
Zaterdag:
9.00 - 18.00
9.00 - 13.00
 

 
Bielefeld Logo Lenkwerk Bielefeld
Am Stadtholz 24–26
D - 33609 Bielefeld
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
fax +49 (0) 26 83 - 70 59
e mail Bielefeld@Limora.com
 
Openingstijden:
Maandag
Dinsdag - Vrijdag:
Zaterdag:
10.00 - 18.00
10.00 - 16.00
 

 
Paris
Telefoon +33 (0) 139 - 57 05 99
fax +33 (0) 139 - 57 06 99
e mail Paris@Limora.com
 

 
Polen
Al. Slowackiego 39
PL - 31-159 Krakau
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
e mail Polska@Limora.com
   

 
Spanje
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
e mail Miki.Minguez@limora.com
 

 
Italië
Telefoon +49 (0) 26 83 - 97 99 0
e mail Stefano.Pignatelli@limora.com
Enrico.Marchetti@limora.com